بازی کودکانه برای یادگیری رنگ

بازی هایی که رنگ را به کودکان می آموزد
بازی حافظه رنگ در کنار کتاب‌ها، بسیاری از بازی‌ها تا حدی از رنگ استفاده می‌کنند تا در عین آموزش رنگ، برای کودکان جذاب‌تر شوند.

بازی کلاسیک کودکان، Candyland، به دلیل استفاده از رنگ ضد زنگ پروکسی، اغلب اولین بازی تخته کودک است.

بازی رومیزی که طبیعتاً با فانتزی پوشیده از شکر جذاب است، از شمارنده یا تاس استفاده نمی کند، بلکه از کارت های رنگی استفاده می کند که حرکت بعدی کودک را روی تخته دیکته می کند.

Candyland در کنار تطبیق رنگ، مهارت های شمارش، استراتژی، مهارت های اجتماعی و دلیل فضایی را نیز به کودکان خردسال آموزش می دهد.

بازی دومینوی رنگی بازی‌های حافظه تطبیق رنگ راه دیگری برای یادگیری رنگ جدول خیابان به کودکان با بازی است.

بر اساس بازی تطبیق معمولی به خاطر سپردن دو کارت مشابه برای ساختن یک جفت، کودکان پیش دبستانی باید رنگ ها را با هم مقایسه کنند و همان ها را با هم تطبیق دهند تا برنده شوند.

بازی دیگری که برای آموزش هماهنگ کردن رنگ ها به کودک طراحی شده است، دومینو است. با حذف نقاطی که نیاز به شمارش و افزایش اندازه دارند، Jumbo Color Dominoes.

آموزش رنگ به کودکان هر روز
البته از آنجایی که رنگ بخشی از زندگی روزمره است، فرصت های زیادی برای آموزش رنگ نانو صنعتی در طول زندگی روزمره به کودکان وجود دارد.

یکی از راه‌های آموزش رنگ به کودکان این است که هر هفته یک رنگ جدید انتخاب کنید و با انتخاب غذا، فعالیت‌ها و غیره روی آن رنگ تمرکز کنید.

بنابراین، مهم نیست که چه رنگی را برای هفته انتخاب می کنید، در حالی که رنگ را به کودک آموزش می دهید، از آوردن زیبایی رنگ به یک جوان لذت ببرید.

آیا کتاب یا بازی مورد علاقه ای دارید که  رنگ ترافیکی اپوکسی 1401 را آموزش دهد؟ ما دوست داریم توصیه های شما را بشنویم.

 • منابع:
  1. Colors for Kids: Teaching Colors to Children
 • تبلیغات: 
  1. رعد و برق در آسمان ژوهانسبورگ در افریقای جنوب
  2. انواع مختلف چرمی که وجود دارد
  3. کسب و کار خود را در خانه راه بیاندازید و میلیاردر شوید
  4. فروش انواع لوازم یدکی قم